Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma ASPI istnieje od 1995 r. od początku zajmując się działalnością na rynku reklamowym i poligraficznym. Od ponad dwudziestu lat zdobywamy więc cenne doświadczenie w szeroko pojętej branży reklamowej. Obecnie zespół naszej firmy tworzy kilkanaście kreatywnych osób, które zapewnią Państwu kompleksową, w pełni profesjonalną obsługę i doradztwo, począwszy od etapu projektowania, przez dobór materiałów, po końcową realizację. 


Specyfika branży wymaga od nas stosowania najnowocześniejszych technologii produkcyjnych, stale powiększamy więc nasz park maszynowy, co wpływa zarówno na ciągłe poszerzanie naszej oferty, jak i pozwala sprostać Państwa oczekiwaniom co do jakości oferowanych przez nas usług. Otwartość na niebanalne rozwiązania oraz współpraca z Klientem na każdym etapie pracy daje efekt w postaci reklamy na wysokim, profesjonalnym poziomie. W dzisiejszych czasach jest ona podstawowym motorem napędowym biznesu, zapewniającym jego nieustanny rozwój.


Od wielu lat współpracujemy z firmami produkcyjnymi, usługowymi i handlowymi zarówno z naszego regionu, jak i terenu całego kraju. Jesteśmy sponsorami PGE SKRA BEŁCHATÓW, jednej z najlepszych siatkarskich drużyn w Europie, jesteśmy także oficjalnym partnerem klubu piłkarskiego GKS BEŁCHATÓW.

   

Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza z zakresu tworzyw sztucznych pozwoliła nam kilka lat temu na stworzenie w ramach firmy ASPI oddzielnego działu MAGAPLEX zajmującego się sprzedażą płyt, rur i prętów z tworzyw sztucznych, profili aluminiowych, folii ozdobnych, statycznych i wielu innych artykułów.

 

Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego aspi24.pl, w którym znajdują się zarówno produkty z branży reklamowo-poligraficznej, jak i artykuły z działu MAGAPLEX.

 

Zapraszamy do współpracy !
 

Copyright ASPI - Wszystkie prawa zastrzeżone